Her siparişte ÜCRETSİZ GÖNDERİM
WHATSAPP DESTEK HATTI 0536 064 92 24
Bize Ulaşın
HAKKIMIZDA

"Çıraklık, Kalfalık, Ustalık" 

1983 yılı itibariyle İstanbul Gedikpaşa'da çıraklık olarak başladığımız ayakkabı imalatını, uzun soluklu kalfalık ve ustalık yolculuğunu tamamladıktan sonra, 2010 yılında hala faaliyet gösteren Bayrampaşa’da bulunan 'T&A Lucky Shoes' adlı perakende mağazalarımız ile taçlandırdık. Bu tecrübe ve deneyimden yola çıkarak iç piyasayla başlayan satışlarımız yurtdışıyla da buluştu.

Öncelikli hedefimiz; siz değerli müşterilerimizi farklı modeller ve çeşitlerle tanıştırmak, sağlıklı yerli üretimi destekleyerek kaliteli ürünü sunmak, ayakkabı sektöründe uzmanlaştığımız için her kesime hitap etmek ve müşterilerimizi doğru bilgilendirmektir.

Bu yüzden "Sağlık ayaktan başlar" sloganımızla yola çıktığımız bu kaliteli alışverişi günümüz teknolojisine adapte ederek siz değerli tüketicilerimize online satış üzerinden de ulaştırmayı amaçladık.

Şanslı Ayakkabıcılık olarak farklı tarzda ürünlerden oluşan, standart ayakkabı numarasından ziyade daha küçük ve büyük numaralı ayakkabıların da olduğu trend ürünlerimizi müşterilerimizin memnuniyetine online platformda sunmaya karar verdik.

Politikamız gereği insan odaklıyız ve satışın devamını sağlayan diğer temel ilkemiz dürüst ticarettir. 1983’ten bu yana kendimizi daha da geliştirdiğimiz tecrübe ve birikimlerle sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.